• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПР-24Т-274-ВО лист профільований

ПР-24Т-274-ВО лист профільований

Торги не відбулися

1 209 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 045.00 UAH
Номер: 6eddeab4db9a409b9843ae05a7c2a597
Внутрішній номер закупівлі: 22289649
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-12-007034-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 209 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2024 14:45 - 27.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2024 14:45 - 30.08.2024 16:00
Період кваліфікації: 30.08.2024 16:00 - 20.09.2024 12:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 209 000.00 Лот 1 - ПР-24Т-274-ВО лист профільований