• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент) (НК 024:2019 – 38671- Стерилізатор паровий))

Завершена

184 500.00 UAH без ПДВ
Номер: a3c26b5bc3924a0baa3821d54a2deccb
Внутрішній номер закупівлі: 22287095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-12-004477-a   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-07-22-008504-a
Очікувана вартість: 184 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент)
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Келецька, 68 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РИКАЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 184 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2024 12:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 676de2de0cbf4381b5d3d9b1175a04b3
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-12-004477-a-c1
Постачальник: РИКАЛОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 193
Сума договору: 184 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 09.08.2024 12:29
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №193 від 09.08.2024 р..PDF
p7s
sign.p7s