-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2024-08-08-011562-a
Завершена
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 950.00 UAH
Номер:
ab8b2c76201645399bed967e95a01a8d
Внутрішній номер закупівлі:
22270414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-08-011562-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2024 17:40 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2024 17:40 - 20.08.2024 00:00
Аукціон:
20.08.2024 14:39 - 20.08.2024 15:02
Період кваліфікації:
20.08.2024 15:02 - 02.09.2024 10:20
Період завантаження договору:
08.09.2024 00:00 - 18.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 000.00 Набої