-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» ЛОТ 1 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Реконструкція внутрішньої системи вентиляції кабінету рентгендіагностики поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання котельні з підключенням генератора резервного живлення потужністю 10 кВт поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62» ЛОТ 2 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Капітальний ремонт частини приміщення поліклініки № 1 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради (переобладнання недіючої грязелікувальної зали для господарських потреб) за адресою: м. Херсон, проспект Незалежності, 21/1» ЛОТ 3 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання теплогенераторної дитячої поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради в частині встановлення резервного джерела живлення (дизельного генератора) за адресою: м. Херсон, вул. Юрія Кондратюка (Ціолковського), 52»
Тендер Prozorro UA-2024-08-06-006590-a
Закупівля здійснюється на підставі "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 (зі змінами) затверджено Рішення № 211 від 06.08.2024
Торги відмінено
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 285.00 UAH
Номер:
1c8291551fec47feba928b8145b663be
Внутрішній номер закупівлі:
22242091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-06-006590-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. Є. Є. КАРАБЕЛЕША" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983814
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Ушакова, будинок 22/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Моїсеєнко +0552328995 zakupclinic@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2024 14:05 - 11.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2024 14:05 - 14.08.2024 13:26
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
4fd3ed1740de432295b2933f7ad785a0
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Керуючись п. 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженом Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Період оскарження:
09.08.2024 11:39 - 20.08.2024 00:00
Дата опублікування:
09.08.2024 11:39
Дата виконання:
20.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴136 000.00 ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту:«Реконструкція внутрішньої системи вентиляції кабінету рентгендіагностики поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62»; «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання котельні з підключенням генератора резервного живлення потужністю 10 кВт поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62»
- Лот №2 ₴57 000.00 ДК 021:2015:71320000-7 «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт частини приміщення поліклініки № 1 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради (переобладнання недіючої грязелікувальної зали для господарських потреб) за адресою: м. Херсон, проспект Незалежності, 21/1»
- Лот №3 ₴57 000.00 ДК 021:2015: 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» «Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт внутрішньої системи електропостачання теплогенераторної дитячої поліклініки № 2 КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" Херсонської міської ради в частині встановлення резервного джерела живлення (дизельного генератора) за адресою: м. Херсон, вул. Юрія Кондратюка (Ціолковського), 52»