-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-001428-c
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування)» Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Торги відмінено
7 019 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 70 191.96 UAH
мін. крок: 1% або 70 191.96 UAH
Номер:
31e8b059674f4c498bc7ce32c21a1e2d
Внутрішній номер закупівлі:
2224102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-001428-c
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калетнік Сергій Вікторович 380675364026 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 019 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70 191.96 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
35 000.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 16:49 - 13.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 16:49 - 23.07.2018 00:00
Аукціон:
23.07.2018 11:06 - 23.07.2018 11:27
Період кваліфікації:
23.07.2018 11:27 - 26.07.2018 14:39
Період завантаження договору:
23.07.2018 11:27 - 12.08.2018 11:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №2. ІІ Черга (коригування) Класифікатор ДК 021:2015 (CPV): 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
3d909ad45ce84f81977464ec97121422
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили
Дата опублікування:
30.07.2018 12:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
Оскарження: 23.07.2018 11:27 - 06.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Оскарження: 23.07.2018 11:27 - 06.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 000 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 000 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2018 14:39
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ГАРАНТ РЕСУРС-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40490165
-
Контактна особа:
Сергій Миколайович Шишковський +380674302703 sergey.shyshkovskiy@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МУРИ, будинок 14, приміщення 3
Початкова пропозиція
7 013 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 013 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a0c70a749d1422aac9ca1fb7b81d646
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-001428-c-b1
Постачальник:
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Руслан Анатолійович Цимбалюк +380984440496 aktiv-st@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Сума договору:
7 000 620.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації