• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Агрохімічна продукція

Завершена

3 310.00 UAH без ПДВ
Номер: 3c060196c3264fcc9e438abac0e4ff82
Внутрішній номер закупівлі: 22236691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-06-001211-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Почаївське вище професійне училище"
Контактна особа: Юлія Іванчак +380354661531 uivancak3@gmail.com http://vpu21.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 310.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Агрохімічна продукція (ацидан 2,5 кг.)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 2.5 кілограм
Період постачання 01.08.2024 - 09.08.2024
Місце постачання 47025, Україна, Тернопільська область, м. Почаїв, вул. Кременецька, 31 На карті
Агрохімічна продукція (наповал по 160 мл.)
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 3 штука
Період постачання 01.08.2024 - 09.08.2024
Місце постачання 47025, Україна, Тернопільська область, м. Почаїв, вул. Кременецька, 31 На карті
Агрохімічна продукція (прилипач "Дует Ефект")
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 10 літр
Період постачання 01.08.2024 - 09.08.2024
Місце постачання 47025, Україна, Тернопільська область, м. Почаїв, вул. Кременецька, 31 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЩЕРБЮК АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ
Ціна пропозиції 3 310.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2024 09:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9f02a91f9a624ab7a1c132eed372fe07
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-06-001211-a-a1
Постачальник: ЩЕРБЮК АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ
Номер договору: 92
Сума договору: 3 310.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 05.08.2024 09:43
Статус:
Підписаний