• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Мило господарське, 72% біле»

Завершена

273 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 5bbd39fdfd5b46739dcc324c06e75186
Внутрішній номер закупівлі: 22236332
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-06-000851-a   
Замовник: Українська залізниця" філія "Центр з ремонту та експлуатації колійних машин
Контактна особа: Юрій Дубаневич +380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-06-21-006025-a
Очікувана вартість: 273 600.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мило господарське біле 72%
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 5000 кілограм
Період постачання 12.08.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 03126, Україна, Київська область, м. Київ, м. Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛВЕЛ"
Ціна пропозиції 273 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2024 09:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cc41f5d937b3440084b7a1a185b1eca5
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-06-000851-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛВЕЛ"
Номер договору: ЦРЕКМ/В-24057
Сума договору: 328 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 273 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2024 00:00 - 31.03.2025 00:00
Дата підписання: 05.08.2024 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
ду 24057.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s