-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-001932-a
Завершена
15 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
d698a99b477741a0879daaa3eb4d6fec
Внутрішній номер закупівлі:
22225521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-001932-a
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров’я, культури молоді та спорту Білківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44000167
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, Білки, Центральна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ДЗИХОР Оксана Петрівна +380969472607 osvitabilky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
15 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клей для плитки
Кількість
48 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Самовирівнююча суміш
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Грунтовка зовнішня
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Грунтовка внутрішня
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Попдякуник Надія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3230200763
-
Контактна особа:
Попдякуник Надія Михайлівна 0986023318
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, с.Білки, вул. О.Кобилянської, 99А
Ціна пропозиції
15 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2024 10:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
09e48664f7ce4848819e2a28151ba5bd
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-05-001932-a-b1
Постачальник:
ФОП Попдякуник Надія Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3230200763
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, с.Білки, вул. О.Кобилянської, 99А
Номер договору:
Договір №93
Сума договору:
15 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
05.08.2024 00:00
Статус:
Підписаний