• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Професійна промислова пральна машина, машина сушильно-гладильна та машина сушильна промислова

Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації

Торги не відбулися

467 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Номер: 6bdbab9edfb6427b849c8f01b56137c7
Внутрішній номер закупівлі: 2222308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-18-002752-a   
Замовник: ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"
Контактна особа: Тетяна Лубковська +380661214922 t.lubkovskaya.iem@gmail.com http://iem.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 467 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 670.00 UAH
Період уточнення: 18.06.2018 16:47 - 24.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2018 16:47 - 04.07.2018 00:00
Аукціон: 04.07.2018 13:32 - 04.07.2018 13:53
Період кваліфікації: 04.07.2018 13:53 - 17.07.2018 16:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Професійна промислова пральна машина
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті
Машина сушильно-гладильна
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті
Машина сушильна промислова
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕЙДВЕСТ ЛТД"

Оскарження: 04.07.2018 13:53 - 22.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 465 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
448 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.07.2018 11:06
Документи 29
Скарги 0
ФОП "Мікаєлян Самвєл Сумбатович"

Оскарження: 11.07.2018 11:06 - 28.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 467 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.07.2018 16:30
Документи 14
Скарги 0