-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина паливна ( другої і третьої категорії)
Тендер Prozorro UA-2024-08-02-009346-a
Завершена
230 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
86b8845698ab4966b8caf5efd6d8c61f
Внутрішній номер закупівлі:
22220607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-02-009346-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir-hospis@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-07-22-004308-a
Очікувана вартість:
230 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна ( другої і третьої категорії)
Кількість
149 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дришко Ганна Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358318243
-
Контактна особа:
Дришко Ганна Петрівна 380961356528 zhelizko.natalo4ka@gmail.com
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, І.Франка,190
Ціна пропозиції
230 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2024 15:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a304bd4ec1c24f5fb5cca1a23e5b0a5c
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-02-009346-a-a1
Постачальник:
ФОП Дришко Ганна Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358318243
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, І.Франка,190
Номер договору:
49
Сума договору:
230 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.07.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
31.07.2024 00:00
Статус:
Виконаний