-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів шиномонтаж та балансування
Тендер Prozorro UA-2024-08-02-007979-a
Завершена
3 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15.00 UAH
Номер:
6d7912929efd42309b687e385c1c51d8
Внутрішній номер закупівлі:
22219233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-02-007979-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39020574
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Театральна, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вершиніна Тетяна Олександрівна +380961881758 1975yagoda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.08.2024 14:25 - 07.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2024 14:25 - 10.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.08.2024 00:00 - 13.08.2024 13:14
Період завантаження договору:
19.08.2024 00:00 - 29.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування легкових автомобілів шиномонтаж та балансування