-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і усуненню аварій в бюджетній установі (ремонт покрівлі будівлі магнітної обсерваторії "Одеса") в Одеській обл.
Тендер Prozorro UA-2024-08-01-008665-a
Завершена
292 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
8578a5e6f57a4a3c8b7e128656245cdf
Внутрішній номер закупівлі:
22209565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-01-008665-a
Замовник:
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417259
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, місто Київ, проспект Академіка Палладіна б 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чулкова Наталія Миколаївна +380444246253 igtender@ukr.net http://www.igph.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до абз.1 пункту3 частини2 статті 40 Закону України від 25.12.2015, № 922-VIII «Про публічні закупівлі» № 114-ІХ введений в дію 19.04.2020, та пп.4, пп.5 Постанови №1178 від 12.10.2022р., Інститут геофізики має підстави укласти прямий договір на поновлення ремонту покрівлі магнітної обсерваторії за додатково виділені кошти Згідно з РОЗПОРЯДЖЕННЯМ №357 від 17.06.2024р. Президії Національної академії наук України про додаткове фінансування. - Умова укладення прямого договору щодо закупівлі відповідно до Закону України від 25.12.2015, № 922-VIII «Про публічні закупівлі» № 114-ІХ введений в дію 19.04.2020, а саме відповідно до абзацу 1 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі» та пп.4, п.13 Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022р. зі змінами– виникнення особливих економічних чи соціальниз обставин, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій . - пп.4, пп.5 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022р.
Очікувана вартість:
292 998.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і усуненню аварій в бюджетній установі (ремонт покрівлі будівлі магнітної обсерваторії "Одеса") в Одеській обл.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дзюбук Денис Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062513535
-
Контактна особа:
Денис Дзюбук 0967615147
-
Адреса:
Україна, Одеська область, смт. Доброслав, вул. Молодіжна, буд.57-А
Ціна пропозиції
292 998.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2024 16:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c692cdeef9f340f7989b8d2c6cc0044c
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-01-008665-a-b1
Постачальник:
ФОП Дзюбук Денис Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062513535
-
Адреса:
Україна, Одеська область, смт. Доброслав, вул. Молодіжна, буд.57-А
Номер договору:
01-08/24-Р
Сума договору:
292 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
01.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний