• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення

Завершена

49 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 639e3e17e7614924ad7e361bf8eeaf49
Внутрішній номер закупівлі: 22206298
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-01-005383-a   
Замовник: Управління культури та туризму Подільської міської ради Подільського району Одеської області
Контактна особа: Квачук Оксана Вікторівна +380486255113 kabinet7809@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: очікувана вартість закупівлі не дорівнює і не перевищує 100 000 грн;
Очікувана вартість: 49 900.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перевезення учасників заходів, творчообдарованої молоді
Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Кількість 8 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Україна, Одеська область, м. Подільськ - с. Липецьке, с. Олександрівка - м. Одеса, Подільський район На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзДВ "Пасавтотранссервіс"
Ціна пропозиції 49 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2024 11:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f02dc9f8f50141c0afb4533f63abc175
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-01-005383-a-c1
Постачальник: ТзДВ "Пасавтотранссервіс"
Номер договору: 5/2024
Сума договору: 49 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 41 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 01.08.2024 00:00
Статус:
Підписаний