-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)
Тендер Prozorro UA-2024-08-01-004308-a
Завершена
708 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 541.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 541.50 UAH
Номер:
8395993ef78e4995aa84c44d3d25dc38
Внутрішній номер закупівлі:
22205229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-01-004308-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2024 12:43 - 06.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2024 12:43 - 09.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.08.2024 00:00 - 12.08.2024 11:50
Період завантаження договору:
18.08.2024 00:00 - 28.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 300.00 ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)