• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Провід ПВС 3х0,75

Завершена

570.00 UAH з ПДВ
Номер: 77c5b6210a5a44f29341841acab8a3dc
Внутрішній номер закупівлі: 22204246
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-01-003292-a   
Замовник: ТОВ "НіжинТеплоМережі"
Контактна особа: Полякова Наталія Миколаївна +380463171468 ntm_eco@ukr.net https://ntmteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 570.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ПВС 3х0,75
Код ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Кількість 30 метр
Період постачання до 31.08.2024
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Глібова, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФІРМА АЛІАС
Ціна пропозиції 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2024 11:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 66caa2611dea441c987d402436d93fa4
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-01-003292-a-c1
Постачальник: ТОВ ФІРМА АЛІАС
Номер договору: Рахунок № АЛ-0000623
Сума договору: 570.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 01.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
ТОВ Фірма АЛІАС-01.08.2024.PDF
p7s
sign.p7s