-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конверти
Тендер Prozorro UA-2024-07-31-008777-a
Кінцева дата поставки товару, яка зазначена в оголошенні, є орієнтовною, оскільки неможливо визначити дату підписання договору (початкову та кінцеву дату поставки товару). Строк поставки товару: 14 календарних днів з моменту підписання договору поставки.
Торги не відбулися
620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.6% або 10.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 10.00 UAH
Номер:
3842c645e4a642b7a171716d9014b8eb
Внутрішній номер закупівлі:
22200684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-31-008777-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032422
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, пр-т Степана Бандери, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Лисиця +380933461208 mykhailo.lysytsia@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2024 19:31 - 06.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2024 19:31 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620.00 Конверти