-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33140000-3 – Медичні матеріали. Код НК 024:2023:61048-Простирадло для огляду/терапевтичних процедур загального призначення (1,2х200м спанбонд щільністю 20г/м)
Тендер Prozorro UA-2024-07-31-006732-a
Завершена
41 569.50
UAH з ПДВ
Номер:
7f5b6dff78b14bef90c1fe2499e58481
Внутрішній номер закупівлі:
22198682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-31-006732-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
В електронному каталозі електронної системи закупівель PROZORRO простирадла для огляду/терапевтичних процедур загального призначення (1,2х200м спанбонд щільністю 20г/м відсутні.
З огляду на нагальну потребу у вказаному медичному виробі, що унеможливлює дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, вказаний товар має бути придбаний без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
41 569.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Простирадло для огляду/терапевтичних процедур загального призначення (1,2х200м спанбонд щільністю 20г/м)
×
-
НК 024:2023:
61048 Простирадло для огляду/ терапевтичних процедур загального призначення
Кількість
30 рулон
Період постачання
26.07.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма "Технокомплекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19117325
-
Контактна особа:
Бубнов Нікіта Артемович 380444225203 http://slavna.ua
-
Адреса:
03062, Російська Федерація, АМУРСКАЯ ОБЛАСТЬ, НОВОКИЕВСКИЙ УВАЛ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, 65
Ціна пропозиції
41 569.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2024 15:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
17677a0a2d524ce383acd954d506a03f
Ідентифікатор договору:
UA-2024-07-31-006732-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Фірма "Технокомплекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19117325
-
Адреса:
03062, Російська Федерація, АМУРСКАЯ ОБЛАСТЬ, НОВОКИЕВСКИЙ УВАЛ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, 65
Номер договору:
104
Сума договору:
49 883.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
46 620.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Простирадло для огляду/терапевтичних процедур загального призначення (1,2х200м спанбонд щільністю 20г/м): 1 385.65000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.07.2024 00:00 - 30.04.2025 00:00
Дата підписання:
26.07.2024 00:00
Статус:
Підписаний