-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2024-07-29-008359-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
baf7cf04687e44a18f86f1de790243de
Внутрішній номер закупівлі:
22179397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-29-008359-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Сахно +380938526228 zakupivli_academy@ukr.net http://academy.kvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2024 15:53 - 03.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2024 15:53 - 06.08.2024 00:00
Аукціон:
06.08.2024 14:42 - 06.08.2024 15:23
Період кваліфікації:
06.08.2024 15:23 - 09.08.2024 11:34
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Ноутбук