-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квіткова продукція
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-009854-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
d6c31600ea4c48f6b846eec5c5ae855a
Внутрішній номер закупівлі:
22159160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-009854-a
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сабаш Світлана Вікторівна +380374133731 ekonomrada@ukr.net https://novod-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 16:22 - 30.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 16:22 - 02.08.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Квіткова продукція