• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревина (дошка соснова підлогова) прямий договір після відкритих торгів, що не відбулись

Завершена

141 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3452722bf47b47d081db0211a4b972fd
Внутрішній номер закупівлі: 22154215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-25-004648-a   
Замовник: Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
Контактна особа: Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 141 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дошка соснова підлогова)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 250 метр квадратний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, Лесі Українки, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Хухра О. В.
Ціна пропозиції 141 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2024 12:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 97937820541d43db9b6aacd7971a18f1
Ідентифікатор договору: UA-2024-07-25-004648-a-c1
Постачальник: ФОП Хухра О. В.
Номер договору: 23
Сума договору: 141 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.07.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 23.07.2024 12:09
Статус:
Виконаний
pdf
Дговір_прямий_Хухра_141000_ПІДЛОГОВА.pdf
p7s
sign.p7s