• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук

*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.

Торги відмінено

114 705.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 573.53 UAH
Номер: 1ff8cfa41e874692b27dc5ffca3d6e94
Внутрішній номер закупівлі: 2214249
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-25-001599-b   
Замовник: філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Василий Васильевич Беренок +380444654221,+380444653514 eec_prozorro@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 114 705.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 573.53 UAH
Період уточнення: 25.07.2018 16:11 - 30.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2018 16:11 - 09.08.2018 18:00
Аукціон: з 10.08.2018 11:04

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піч мікрохвильва
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 15 штуки
Період постачання 03.09.2018 - 18.10.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Жилянська, буд.97 На карті
Електрочайник
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 69 штуки
Період постачання 03.09.2018 - 18.10.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Жилянська, буд.97 На карті
Холодильник
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 7 штуки
Період постачання 03.09.2018 - 18.10.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97 На карті

Інформація про скасування

Номер: ae42e39f382b47c482ff364603b6215a
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Технічні неполадки
Дата опублікування: 26.07.2018 08:37
Статус:
Виконано