-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення ДП «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека») за адресою: м. Київ, вул. Загородня, 15, другий поверх (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219), згідно ДБН А.2.2-3:2014
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-000762-a
поточний ремонт офісних приміщень (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219) загальною площею приблизно 124 м кв.
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
5103586985d04ba49780834c499338f4
Внутрішній номер закупівлі:
2213823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-000762-a
Замовник:
Державне підприємство "Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації ( Український центр "Безпека")
×
-
Код ЄДРПОУ:
14315569
-
Адреса:
01010, Україна, Київ, м. Київ, вул. Московська, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Георгієв +380679669280,+380443612613 gsm@bezpeka.gov.ua http://bezpeka.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2018 12:15 - 15.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 12:15 - 25.07.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення ДП «Український науково-технічний і впроваджувальний центр комплексного захисту інформації» (Український центр «Безпека») за адресою: м. Київ, вул. Загородня, 15, другий поверх (каб. 215, 216, 218, 218а, 218б, 219), згідно ДБН А.2.2-3:2014 (код за ДК 021:2015 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2018