-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-008730-a
Торги відмінено
1 085 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 425.00 UAH
Номер:
c354f0d183ef4eff87964791fa9816be
Внутрішній номер закупівлі:
22135139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-23-008730-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 085 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2024 16:42 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2024 16:42 - 31.07.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9074ea2b79874d29833206c75f1e816f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно п 6 Постанови Кабінету Міністрів від 5 липн 2024 р. № 782 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 Тендерна документація повинна містити перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, та перелік документів та/або інформації, які подаються переможцем процедури закупівлі. Зазначені переліки оформляються як окремі додатки до тендерної документації
Період оскарження:
24.07.2024 23:48 - 04.08.2024 00:00
Дата опублікування:
24.07.2024 23:48
Дата виконання:
04.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 085 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання