-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-39290000-1 - Фурнітура різна "Дидактичні матеріали для учнів початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-07-10-001623-a
Торги не відбулися
679 414.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 397.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 397.07 UAH
Номер:
33f8c546a6dc4fbab1a7542d790a79ee
Внутрішній номер закупівлі:
2212689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-10-001623-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40501683
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, Ширяєве, вул. Шклярука 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордієнко Петро Іванович +380485822003 vsho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
679 414.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 397.07 UAH
Період уточнення:
10.07.2018 15:46 - 15.07.2018 15:51
Період прийому пропозицій:
10.07.2018 15:46 - 25.07.2018 15:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Дидактичні матеріали для учнів початкових класів "Нової української школи"
Кількість
17 комплект
Період постачання
до 31.12.2018