-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент) (НК 024:2019 – 38671- Стерилізатор паровий))
Тендер Prozorro UA-2024-07-22-008504-a
Торги не відбулися
185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Номер:
bf8924478bc74f698b1a0badd8b8c7e1
Внутрішній номер закупівлі:
22124628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-22-008504-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2024 16:14 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2024 16:14 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 Код ДК 021:2015 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Автоклав Euronda E8 (аба еквівалент) (НК 024:2019 – 38671- Стерилізатор паровий))