• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_24Т-262_ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Запасні частини до бензопил)

Торги не відбулися

69 391.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2.2% або 1 500.00 UAH
Номер: 3c4b19188ca5449ab3dd71bf684f2c82
Внутрішній номер закупівлі: 22114914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-19-009781-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Вікторія Моргун +380532515540 viktoriia.morhun@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 69 391.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.07.2024 18:52 - 02.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.07.2024 18:52 - 05.08.2024 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴69 391.00 ДК 021:2015 - 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Запасні частини до бензопил)