• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

розробка проектно-кошторисної документації

Завершена

2 950 248.00 UAH з ПДВ
Номер: ac7e60fd2f4546b6b6dba8ab275b3ccd
Внутрішній номер закупівлі: 2210664
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-11-000868-b   
Замовник: Національний університет Києво-Могилянська академія
Контактна особа: Тетяна Шейко +380674635165 econom@ukma.edu.ua http://www.ukma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У 2018 році НаУКМА було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Технічні, якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від визначених замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 950 248.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка проектно-кошторисної документації
Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.11.2018
Місце постачання 04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Г.Сковороди, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"

Оскарження: 11.07.2018 12:53 - 22.07.2018 00:00
Ціна пропозиції 2 950 248.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.07.2018 12:54
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d595196d4b084d2ca92275117b41e561
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-11-000868-b-b1
Постачальник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРНДІПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"
Номер договору: 340-АВ
Сума договору: 2 950 248.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 25.07.2018 11:25
Статус:
Підписаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s