-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Благоустрій населених пунктів: послуги з виготовлення, встановлення, ремонту та фарбування турнікетної огорожі, стальних стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Личаківського району м.Львова, м.Винники, с.Лисиничі, с.Підбірці)
Тендер Prozorro UA-2024-07-18-008118-a
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг 1 послуга Додаток 4 до тендерної документації. КЕКВ 2240
Завершена
1 029 664.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 148.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 148.32 UAH
Номер:
d41dae76b8c3426981eab6ba79e49f62
Внутрішній номер закупівлі:
22102555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-18-008118-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паплик Тарас 380322546222 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 029 664.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.07.2024 15:32 - 26.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2024 15:32 - 29.07.2024 00:00
Аукціон:
29.07.2024 13:03 - 29.07.2024 13:26
Період кваліфікації:
29.07.2024 13:26 - 08.08.2024 13:31
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 029 664.00 ДК 021:2015 (CPV) : 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Благоустрій населених пунктів: послуги з виготовлення, встановлення, ремонту та фарбування турнікетної огорожі, стальних стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Личаківського району м.Львова, м.Винники, с.Лисиничі, с.Підбірці)