• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

34140000-0 великовантажні мототранспортні засоби (Сміттєвоз із заднім завантаженням (10 м3) на базі шасі КрАЗ-5401Н2-500 або еквівалент)

Завершена

2 050 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 250.00 UAH
Номер: d0ac1224693d460c957e3f4fe059b953
Внутрішній номер закупівлі: 2209644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-14-001649-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦКОМУНТРАНС"
Контактна особа: Роман Соколовський +380964835822 spezkomuntrans@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 050 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 250.00 UAH
Період уточнення: 14.06.2018 14:04 - 22.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2018 14:04 - 02.07.2018 16:00
Аукціон: 03.07.2018 14:17 - 03.07.2018 14:38
Період кваліфікації: 03.07.2018 14:38 - 09.07.2018 15:19
Період завантаження договору: 03.07.2018 14:38 - 23.07.2018 14:38

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34140000-0 великовантажні мототранспортні засоби (Сміттєвоз із заднім завантаженням (10 м3) на базі шасі КрАЗ-5401Н2-500 або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання 16.07.2018 - 01.11.2018
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Гунська, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОКРАЗ"

Оскарження: 03.07.2018 14:38 - 20.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 040 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 040 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2018 15:19
Документи 28
Скарги 0
ТОВ ТД Будшляхмаш
Початкова пропозиція 2 045 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 045 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 8bcd4fb613164fa88e65979f771cddbb
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-14-001649-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОКРАЗ"
Номер договору: 102
Сума договору: 2 040 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 25.07.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
jpg
додаткова угода 2.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
додаткова угода 3.jpg
p7s
sign.p7s
pdf
д.у 4 до 102.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
д.у. 6 до 102.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у 7 до № 102.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
д.у. 8 до 102.pdf
p7s
sign.p7s