-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2024-07-17-003095-a
Торги відмінено
401 399.82
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
Номер:
b0abd35726934db5b3f658925eafccad
Внутрішній номер закупівлі:
22087297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-17-003095-a
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
САВЧУК Віта Ігорівна 380666475032 vita3434so@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
401 399.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2024 11:23 - 22.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2024 11:23 - 25.07.2024 00:00
Аукціон:
25.07.2024 14:55 - 25.07.2024 15:24
Період кваліфікації:
з 25.07.2024 15:24
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8ab20b5b2fe840c3ba9e2755a57074aa
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
(Дана помилка виявлена 26.07.2024 року, проте тривав період оскарження дискваліфікації учасників, та технічно відмінити відкриті торги зразу було неможливо).
Абзац 3 пункту 43 Особливостей визначає, що замовник не може розміщувати щодо одного і того ж учасника процедури закупівлі більше ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та / або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження.
Мною 26.07.2024 на підставі ч.43 Постанови 1178 надано учаснику ФОП
ФОП ЛАНЬКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, наступного змісту: «Пунктом 14 "Інша інформація" Додатка № 1 до тендерної документації встановлено що 1. Учасник у складі тендерної пропозиції має надати документ, який підтверджує, що запропонований товар не є товаром, що походить з Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран. Таким документом може бути: довідка / лист / інший документ в довільній формі або сертифікат про походження товару або декларація про походження товару або сертифікат про регіональне найменування товару або інший документ. Проте, зазаначений документ відсутній у складі тендерної пропозиції, прохання додати зазначений інформаційний документ.».
Проте згодом виявлено, що на вимогу Кваліфікаційних критеріїв встановлених Додатком № 2 до тендерної документації, а саме: «На підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник процедури закупівлі має надати довідку за формою 3. Для підтвердження інформації наведеної у довідці учасник має надати аналогічний договір з усіма додатками до нього та документ(и), що підтверджують його виконання в повному обсязі. Виконанням договору в повному обсязі є надання видаткових накладних та / або актів приймання-передачі та / або актів наданих послуг та / або актів виконаних робіт, які підтверджують кількість (обсяг) товарів / робіт / послуг та суму, які визначені в аналогічному договорі».
У складі пропозиції ФОП ЛАНЬКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ відсутня накладна до Договору №4 від 02.07.2024р. у зв’язку з чим факт виконання Договору не підтверджується, а також не може бути врахований за другим наданим Договором №17 від 01.07.2024 тому що невідомо для якого саме обладнання виготовлено вироби так як згідно із Кваліфікаційних критеріїв встановлених Додатком № 2 до тендерної документації визначено, що аналогічним договором вважається договір, за яким Учасник поставив меблі для лабораторій/лабораторні меблі/під лабораторне обладнання/ тощо. Тому, замовнику керуючись п.43 Особливостей також, потрібно було надати учаснику 24 години на усунення невідповідностей.
Період оскарження:
05.08.2024 09:27 - 16.08.2024 00:00
Дата опублікування:
05.08.2024 09:27
Дата виконання:
16.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴401 399.82 Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі