-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)
Тендер Prozorro UA-2024-07-17-002671-a
Торги не відбулися
708 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 541.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 541.50 UAH
Номер:
a3cf6c4998c44b96bd435ce06439d976
Внутрішній номер закупівлі:
22086923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-17-002671-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2024 10:59 - 22.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2024 10:59 - 25.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.07.2024 00:00 - 31.07.2024 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 300.00 ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)