-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)
Тендер Prozorro UA-2024-07-16-007720-a
Торги не відбулися
520 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер:
6d483611fb6e4010a9a17ce1aeb93cef
Внутрішній номер закупівлі:
22082908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-16-007720-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, б.Шевченка Тараса, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2024 16:24 - 22.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2024 16:24 - 25.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 000.00 Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Комплект 3D принтерів)