-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ручка кулькова синя; олівець чорнографітний; файл для документів формату А4 (100 шт.); коректор з пензликом; стрижень кульковий синій (автомат.); маркер текстовий; точилка для олівців; гумка (ластик); степлер № 10; степлер № 24/6; скріпка канцелярська розміром 50 мм (100 шт.); скріпка канцелярська розміром 28 мм (100 шт.); скоби до степлера № 10 (1000 шт.); скоби до степлера № 24/6 (1000 шт.); папір для друку формату А4 (210 мм х 297 мм); папка на зав’язках формату А4; картонаж (папка-бокс) формату А4; картон палітурний для архіву; біндер 51 мм (12 шт.); біндер 41 мм (12 шт.); скотч канцелярський 18 мм х 20 м (8 шт.); дирокол металевий; антистеплер; факс папір 210 мм; кнопки канцелярські (50 шт.); сегрегатор формату А4; швидкозшивач картонний формату А4; конверт формату С4 (229 мм х 324 мм) з розширенням, (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С4 (229 мм х 324 мм), (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С5 (162 мм х 229 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном; конверт формату С6 (114 мм х 162 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном; картонні обкладинки нарядів розміром 23х32 см; щоденник недатований формату А5; обкладинка для спадкових справ розміром 23х32 см; печатка металева з чашкою для опломбування)
Тендер Prozorro UA-2018-06-25-001726-a
Завершена
926 730.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 633.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 633.65 UAH
Номер:
e8b0610e39e549f292149d852bb7650c
Внутрішній номер закупівлі:
2208068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-25-001726-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34941884
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул.Єгорова 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дашко +380645703152 tender@lugjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
926 730.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 633.65 UAH
Період уточнення:
25.06.2018 16:50 - 01.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2018 16:50 - 11.07.2018 17:00
Аукціон:
12.07.2018 14:10 - 12.07.2018 14:37
Період кваліфікації:
12.07.2018 14:37 - 13.07.2018 16:12
Період завантаження договору:
13.07.2018 16:08 - 02.08.2018 16:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ручка кулькова синя
Кількість
287 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Олівець чорнографітний
Кількість
217 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Файл для документів формату А4 (100 шт.)
Кількість
71 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Коректор з пензликом
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Стрижень кульковий синій (автомат)
Кількість
298 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Маркер текстовий
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Точилка для олівців
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Гумка (ластик)
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Степлер № 10
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Степлер № 24/6
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скріпка канцелярська розміром 50 мм (100 шт.)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скріпка канцелярська розміром 28 мм (100 шт.)
Кількість
129 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 10 (1000 шт.)
Кількість
83 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скоби до степлера № 24/6 (1000 шт.)
Кількість
70 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папір для друку формату А4 (210 мм х 297 мм)
Кількість
4955 пачка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Папка на зав'язках формату А4
Кількість
9485 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Картонаж (папка-бокс) формату А4
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Картон палітурний для архіву
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Біндер 51 мм (12 шт.)
Кількість
8 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Біндер 41 мм (12 шт.)
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Скотч канцелярський 18 мм х 20 м (8 шт.)
Кількість
16 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Дирокол металевий
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Антистеплер
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Факс папір 210 мм
Кількість
33 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Кнопки канцелярські (50 шт.)
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Сегрегатор формату А4
Кількість
678 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Швидкозшивач картонний формату А4
Кількість
2930 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Конверт формату С4 (229 мм х 324 мм) з розширенням, (самоклеючий) з прямим клапаном
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Конверт формату С4 (229 мм х 324 мм), (самоклеючий) з прямим клапаном
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Конверт формату С5 (162 мм х 229 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Конверт формату С6 (114 мм х 162 мм) з розширенням (самоклеючий) з прямим клапаном
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Картонні обкладинки нарядів розміром 23х32 см
Кількість
1080 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Щоденник недатований формату А5
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Обкладинка для спадкових справ розміром 23х32 см
Кількість
5700 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Печатка металева з чашкою для опломбування
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Єгорова, 22
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
Оскарження: 12.07.2018 14:37 - 24.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Тетяна Нестеренко +380612209611 ntv@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Оскарження: 12.07.2018 14:37 - 24.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
629 755.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
629 755.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.07.2018 16:08
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"
Оскарження: 13.07.2018 16:08 - 24.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38350006
-
Контактна особа:
Андрей Сибилев +380505025326,+380962365227,+380645290909,+380645244269 alter-c@mail.ru
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, буд.22
Оскарження: 13.07.2018 16:08 - 24.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
915 169.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
915 169.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2018 16:12
Документи
38
Скарги
0
ФОП "КАЩЕНКО СВІТЛАНА ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2679709400
-
Контактна особа:
Светлана Кащенко +380962365227 kachenko73@mail.ru
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. НОВІКОВА, будинок 17, квартира 94
Початкова пропозиція
920 150.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 150.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
a869e89b13cd422f9bd66be0b425f712
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-25-001726-a-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ОФІС-МАРКЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38350006
-
Контактна особа:
Андрей Сибилев +380505025326,+380962365227,+380645290909,+380645244269 alter-c@mail.ru
-
Адреса:
93404, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, буд.22
Номер договору:
2407/к
Сума договору:
915 169.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.07.2018 15:00
Статус:
Підписаний