-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-006525-a
Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 34711200-6-Безпілотні літальні апарати
Завершена
195 556.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 977.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 977.78 UAH
Номер:
a42b6bc4c8a143aeb4f3e785d5718dce
Внутрішній номер закупівлі:
22071913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-15-006525-a
Замовник:
Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744542
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, село Катеринівка
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олійник Аліна Юріївна +380999095264 ktotg-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 556.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2024 14:55 - 20.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2024 14:55 - 23.07.2024 14:59
Період кваліфікації:
23.07.2024 14:59 - 26.07.2024 23:17
Період завантаження договору:
01.08.2024 00:00 - 11.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 556.00 Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»