-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Загородження колюче-ріжуче спіральне типу «Єгоза» (в бухтах) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2024-07-12-008888-a
Завершена
8 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
Номер:
91a2e5da2de74271b8349e7a3496d55b
Внутрішній номер закупівлі:
22063229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-12-008888-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Анна 380661964818 UO_Anna_Isakova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2024 15:46 - 17.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2024 15:46 - 20.07.2024 00:00
Аукціон:
22.07.2024 11:06 - 22.07.2024 11:29
Період кваліфікації:
22.07.2024 11:29 - 25.07.2024 17:07
Період завантаження договору:
31.07.2024 00:00 - 10.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000 000.00 Загородження колюче-ріжуче спіральне типу «Єгоза» (в бухтах) (або еквівалент)