-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Центрифуга (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-008894-a
Строк поставки товарів: 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника, але не пізніше 20.12.2024.
Торги не відбулися
241 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 205.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 205.00 UAH
Номер:
3dd748859bfd4716a7032b8a5355cadf
Внутрішній номер закупівлі:
22052671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-11-008894-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автоматиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2024 16:08 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2024 16:08 - 19.07.2024 15:00
Аукціон:
22.07.2024 14:01 - 22.07.2024 14:24
Період кваліфікації:
22.07.2024 14:24 - 01.08.2024 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 000.00 Центрифуга (36465 Настільна універсальна центрифуга) - 1 шт.