• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Торги не відбулися

231 640.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер: ba2fe6637ccc4cc4b3bff41cbc8145d9
Внутрішній номер закупівлі: 22037313
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-10-003775-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 231 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2024 11:55 - 15.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2024 11:55 - 18.07.2024 12:00
Період кваліфікації: 18.07.2024 12:00 - 24.07.2024 10:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 640.00 Вироби для ванної кімнати та кухні