-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів
Тендер Prozorro UA-2024-07-09-005272-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
2963144d9feb4c6194ad8a4448b7b62a
Внутрішній номер закупівлі:
22027859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-09-005272-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лідія Дроздова +0955213372 drozdova-lidia@ukr.net https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2024 13:07 - 14.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2024 13:07 - 17.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.07.2024 00:00 - 18.07.2024 12:29
Період завантаження договору:
24.07.2024 00:00 - 03.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Послуги з обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки: відновлення (регенерації), заправки картриджів