• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Принтери)

Торги не відбулися

285 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
Номер: 2714fa0f8ba8442eb25439adcc8a3662
Внутрішній номер закупівлі: 22011227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-06-000255-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
Контактна особа: Мотулевська Марина Миколаївна +380626225685 motulevska@dn.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.07.2024 13:58 - 11.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2024 13:58 - 14.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴285 000.00 Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Принтери)