-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000176-b
Інтерактивна дошка – 1 к-т Монітор 27" – 2 шт. Монітор 31.5" – 3 шт.
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
991f44ffd8b84fa1b80fc3f49c3dfdda
Внутрішній номер закупівлі:
2200015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-000176-b
Замовник:
Військова частина А2488
×
-
Код ЄДРПОУ:
08217638
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Леваневців, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
військова частина А2488 +380935547899 a2488zsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.07.2018 11:13 - 12.07.2018 11:08
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 11:13 - 22.07.2018 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Комп’ютерне обладнання