-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання гарячого харчування
Тендер Prozorro UA-2018-06-19-001997-a
Постачання гарячих обідів в загальноосвітні школи м.Апостолове
Торги не відбулися
362 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
62b02aeae971463d953f92abe45ce741
Внутрішній номер закупівлі:
2199963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-19-001997-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
362 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2018 14:19 - 26.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2018 14:19 - 06.07.2018 16:00
Аукціон:
09.07.2018 12:36 - 09.07.2018 12:57
Період кваліфікації:
09.07.2018 12:57 - 11.07.2018 10:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 250.00 Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗОШ № 4