• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 (добудова)(коригування)

Будівельно-монтажні роботи за проектом "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 (добудова)"(коригування)

Торги відмінено

20 661 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 55a64ea9d5ce4b90acc763ef0af95f2c
Внутрішній номер закупівлі: 2197498
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-20-000406-c   
Замовник: Управління капітального будівництва Міської ради
Контактна особа: Хоменко Сергій Анатолійович 0522246658 ukb@krmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45211100-0 Будівництво житлових будинківАналіз за цим CPV
Умова застосування: Після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару тим самим постачальником, якщо в разі зміни постачальника замовник буде вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призведе до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням, або у разі, коли така закупівля зумовлена змінами до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Закупівля додаткового обсягу товару в того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: 25.04.2016 року за результатами проведеної процедури закупівлі - відкриті торги – по об’єкту "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 (добудова)" було укладено договір генпідряду з ПП "Камелот-3000" на суму 20 010 998.40 грн. з ПДВ, відповідно до якого виконувалися будівельно-монтажні роботи. У зв’язку зі змінами проектних рішень у проектно-кошторисній документації та у національних нормативних документах по виконанню вищезазначених робіт виникла необхідність коригування проектно-кошторисної документації. Роботи, що передбачені у скоригованому проекті є по своїй суті роботами, що технологічно пов’язані з вже виконаними роботами та становлять невід’ємну частину з нового будівництва. Заміна попереднього виконавця робіт може призвести до несумісності та виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням. А саме, заміна попереднього виконавця робіт може призвести до: – несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією змонтованих конструкцій, експлуатацією та обслуговуванням устаткування, обладнання; – несумісності з вже розпочатими будівельно-монтажними роботами, які знаходяться на різних стадіях виконання та потребують завершення, а також уніфікації, стандартизації, так як всі роботи є технологічно пов’язаними; – призведе до втрати гарантій якості на роботи і змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку, що передбачені Договором генпідряду та Цивільним кодексом України, тобто призведе до втрати гарантій на велику кількість будівельно-монтажних робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання, оскільки вони не будуть закінчені попереднім виконавцем робіт, що є неприпустимим; Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - Звіт про результати проведення процедури відкритих торгів за предметом "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 (добудова)"; - Договір підряду № 23-16 від 29.06.2016 р. Наказ про затвердження проектно-кошторисної документації від 19.07.2018 року № 56 Експертний звіт щодо розгляду проектної документації від 19.07.2018 року № 12-0349-18
Очікувана вартість: 20 661 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельно-монтажні роботи за проектом "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 (добудова)"(коригування)
Код ДК 021:2015: 45211100-0 Будівництво житлових будинків
Кількість 1 штуки
Період постачання 01.08.2018 - 28.12.2018
Місце постачання 25000, Україна, Кiровоградська область, НОВЕ, вул. Генерала Жадова, 102 мікрорайон, позиція 28 На карті

Інформація про скасування

Номер: 68346175be8642ef9eb6c95605a86922
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 20.07.2018 13:43
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Камелот-3000

Оскарження: 20.07.2018 11:34 - 31.07.2018 00:00
Ціна пропозиції 20 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.07.2018 11:34
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b5d0110b1f240afb2aba5c5ea4a6bb6
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-20-000406-c-c1
Постачальник: Камелот-3000
Сума договору: 20 600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації