-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2018-07-09-001496-a
Завершена
124 665.00
UAH з ПДВ
Номер:
192636cf3c0e46098aaae7d356edcff7
Внутрішній номер закупівлі:
2196428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-09-001496-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23068809
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, ТЕРНОВКА, вулиця Сергія Маркова, 7,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Митрофанова +380563671048 zakupivli_ternosvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32322000-6 Мультимедійне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації; Через відсутність конкуренції було двічі відмінено процедури за номером UA-2018-05-17-000190-a; UA-2018-06-01-001038-a. Закупівля за переговорною процедурою здійснюється з єдиним учасником, який надав пропозицію на умовах визначених у відмінених процедурах відкритих торгів ДК 021:2015 32322000-6 мультимедійне обладнання (інтерактивна панель).
Очікувана вартість:
124 665.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна панель
Кількість
1 штуки
Період постачання
20.07.2018 - 20.08.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Оскарження: 09.07.2018 15:42 - 20.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа І.І. +380683826358
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКО-ТРОЇЦЬКА будинок 37А
Оскарження: 09.07.2018 15:42 - 20.07.2018 00:00
Ціна пропозиції
112 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2018 16:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c552fc71d37a4fbab50ab090008cc2f7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-09-001496-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕО СІНЕРЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа І.І. +380683826358
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, місто Конотоп, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКО-ТРОЇЦЬКА будинок 37А
Номер договору:
326
Сума договору:
112 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.07.2018 09:00
Статус:
Підписаний