-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-007972-a
Завершена
414 795.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 073.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 073.97 UAH
Номер:
557ecd81af66433e950c33f72d4d84a2
Внутрішній номер закупівлі:
21958491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-007972-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
414 795.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 19:15 - 05.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 19:15 - 08.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.07.2024 00:00 - 09.07.2024 15:00
Період завантаження договору:
15.07.2024 00:00 - 25.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴414 795.00 Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори)