-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-007774-a
Торги відмінено
286 889.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 434.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 434.44 UAH
Номер:
b89edf29b83440eeaa4eedc5511e57e2
Внутрішній номер закупівлі:
21958295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-007774-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 889.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 17:49 - 03.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 17:49 - 06.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c5b5398966ac487c9f1c4220520b61dd
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірно зазначений склад продуктового набору і очікувана вартість закупівлі
Період оскарження:
28.06.2024 18:54 - 09.07.2024 00:00
Дата опублікування:
28.06.2024 18:54
Дата виконання:
09.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴286 889.00 Продукти харчування та сушені продукти різні (Продуктові набори)