-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-249-ВО лист волокнистоцементний хвилястий
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-004669-a
ПР-24Т-249-ВО лист волокнистоцементний хвилястий
Завершена
619 209.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 096.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 096.05 UAH
Номер:
cd947edfaa2d469bba44c5a400cd42b8
Внутрішній номер закупівлі:
21955185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-004669-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
619 209.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 13:12 - 15.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 13:12 - 18.07.2024 14:00
Період кваліфікації:
18.07.2024 14:00 - 24.07.2024 15:07
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴619 209.00 ПР-24Т-249-ВО лист волокнистоцементний хвилястий