-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-003991-a
Торги не відбулися
166 358.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 831.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 831.79 UAH
Номер:
3855acc81ffc4878967485f0f87512d6
Внутрішній номер закупівлі:
21954501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-003991-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 358.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 12:21 - 03.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 12:21 - 06.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 358.00 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги