-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-000127-a
Торги не відбулися
2 348 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 488.50 UAH
мін. крок: 1% або 23 488.50 UAH
Номер:
a24d6670440b49cf9f4f23ec744c8fc2
Внутрішній номер закупівлі:
21950653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-000127-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 348 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 08:20 - 05.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 08:20 - 08.07.2024 08:00
Період кваліфікації:
08.07.2024 08:00 - 15.07.2024 16:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 348 850.00 Оновлення програмного забезпечення геоінформаційної системи міста Черкаси