• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області

Завершена

714 114.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 570.57 UAH
Номер: 699969b64a6e46928e4e63866402d6ea
Внутрішній номер закупівлі: 21943514
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-27-003797-a   
Замовник: Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Контактна особа: Василь Ямковий +380686064282 bilulivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 714 114.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.06.2024 11:33 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2024 11:33 - 05.07.2024 00:01
Період кваліфікації: 05.07.2024 00:01 - 11.07.2024 15:04
Період завантаження договору: 17.07.2024 00:00 - 27.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴714 114.00 Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №23304) Білилівського ліцею за адресою: вул. Миру 2-А, с. Білилівка, Бердичівського району, Житомирської області