-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району по вул.Прикордонників,68 в селі Гуща Любомльського району Волинської області
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000477-c
Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району по вул.Прикордонників,68 в селі Гуща Любомльського району Волинської області
Торги відмінено
7 137 946.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 71 379.46 UAH
мін. крок: 1% або 71 379.46 UAH
Номер:
f8ff7e44fa864f9f84c2a13ced3e616e
Внутрішній номер закупівлі:
2191498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-16-000477-c
Замовник:
Територіальний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
26120606
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОН/М.ЛЮБОМЛЬ, вул.Євгена Коновальця,буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жучик Микола Олексійович 0685630765 lbtercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 137 946.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2018 12:16 - 22.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2018 12:16 - 01.08.2018 00:00
Аукціон:
з 01.08.2018 15:38
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
- Лот №1 ₴7 137 946.00 Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району по вул.Прикордонників,68 в селі Гуща Любомльського району Волинської області